Вітальня – візитна картка будь-якого помешкання. З цієї кімнати розпочинається знайомство гостей із житлом. Не дивно, що ця кімната може розповісти значно більше про власника домівки, ніж може здатися   на перший погляд. Відчуття гармонії, вподобання, відданість тому чи іншому стилю – ось про що можна дізнатися лише глянувши на меблі у вітальні.


harmony_salon_2-900x585  

   Вітальня у східних традиціях - максимально спрощена, без зайвих предметів, які б обтяжували інтер'єр. Світлі стіни і темні меблі - основа, відштовхуючись від якої твориться сучасний східний стиль. Щоб зробити вітальню більш затишною та дружелюбною варто додати в інтер'єр м'яких кольорів - сріблясто-сірий, зелена шавлія, рожевий лотос. Такі тони стануть ідеальним фоном на якому вимальовуватиметься загальна картина вітальні.

Szynaka_CARACAS_plan_og-900x585  
   М'які меблі у вітальні - прості в дизайні, прямолінійні. Яскравих акцентів можна додати з допомогою яскравих подушок, які вирізнятимуться на тлі монотонного дивану за кольором, малюнком та навіть фактурою тканини. Легкі штори із ніжним квітковим малюнком додадуть загадковості та затишку.

szynaka_angelline_1-900x585  

Тому не варто легковажити, щоб згодом з гордістю і радістю проводити час із друзями та рідними у зручній, комфортній і затишній атмосфері Вашої вітальної кімнати.
А обрати якісні і стильні меблі допоможе наш салон.